Dom

Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.

profil firmy

Guangzhou Qianfeng Printing Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem zajmującym się drukowaniem tekstyliów domowych, integrującym projektowanie, produkcję i sprzedaż.Jego baza produkcyjna znajduje się w dystrykcie Baiyun, mieście Guangzhou, prowincji Guangdong w Chinach,

Firma produkuje głównie wszelkiego rodzaju materace, poduszki, tkaniny na poduszki na sofę, tkaniny żakardowe i tkaniny żakardowe wahadłowe, dzianinę osnowową, tkaninę wełnianą, tkaninę ze złotego proszku, tkaninę Huayao, tkaniny funkcjonalne itp. przez lata, z dokładnym pozycjonowanie na rynku, klasyczny i modny styl projektowania w połączeniu z potrzebami grup konsumentów i humanizowaną koncepcją zarządzania, Qianfeng przestrzega „wiodącej jakości, spotkań z klientami, równego wzajemnego uznania, szczerości, wzajemnego zaufania i zrównoważonej obsługi!

GuangZhou QianFeng CO Ltd założył w 2007-15 szybko rozwijające się przedsiębiorstwo, które integruje produkcję i marketing tkanin na materace.Po dziesięciu latach wysiłków i rozwoju staliśmy się jedną z wiodących tkanin na materace, producentów i dostawców w Chinach.Zawsze utrzymujemy bardzo miłe relacje z wieloma fabrykami tkanin materacowych i instytutami badawczymi w Chinach, cieszymy się wysoką reputacją na rynku materacy.


Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. profil firmy 1

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Założona w 2007 roku firma Guangzhou Qianfeng Printing Co, Ltd. (dawniej QianFeng Printworks) jest profesjonalną firmą zajmującą się potrzebami tkanin materacowych i budującą wzajemne relacje biznesowe z partnerami z całego świata.To właśnie zaawansowane zaplecze poligraficzne i innowacyjny zespół projektowy sprawiają, że nasza firma jest jednym z największych dostawców tkanin na materace w domu.Jednak nasze dążenie do zadowolenia klientów i wzajemnych interesów Oifice wciąż rozciąga się poza granicami naszego kraju.

Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. profil firmy 1Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. profil firmy 2

 

Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.
Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.
Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.
Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.
Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.
Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Qianfeng

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 5000000-6000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Guangzhou Qianfeng Print Co., Ltd. Certyfikaty